Usługa Navifon Orange jest niezwykle obszerną formą nawigacji, która zawiera w sobie kilka opcji z dużymi możliwościami. Dzięki nim dowiemy się, gdzie jest nasz pracownik i czy jego lokalizacja jest zgodna z powierzonym zadaniem. Dzięki opcji usługa Navifon również odnajdziemy drogę do celu, ominiemy korki, a także możemy upewnić się, że droga będzie jak najbardziej dogodna, sprawdzona oraz najszybsza.Usługa Navifon to między innymi usługa…

usługa navifon

Foto: nawigacja.orange.pl

Usługa Navifon to między innymi usługa Gdzie oni są. Jest to opcja, która umożliwia lokalizację numeru telefonu, a także stałe monitorowanie pracowników. Wystarczy mieć telefony z numerami na wspólnym koncie abonenckim, co już wiąże się z dodatkowymi korzyściami w Orange. Usługa Navifon i opcja Gdzie oni są polega na monitorowaniu pracowników poprzez SMS i MMS.

Usługa ta nie jest związana z…

Usługa ta nie jest związana z opłatą abonamentową, płacisz jedynie za wysłanie SMS-a lub MMS-a w celu zlokalizowania położenia określonego numeru. Można zlokalizować jednorazowo 5 osób, które należą do danej grupy. Odpowiedź od Navifon otrzymujemy w formie tekstu lub multimedialnej.

doładowanie konta

Foto: www.efortuna.pl